Reklama

Rawicz. Pracowity czerwiec za pięściarzami

Opublikowano: ndz, 27 cze 2021 18:00
Autor: | Zdjęcie: Sporty Walki Rawicz

Rawicz. Pracowity czerwiec za pięściarzami - Zdjęcie główne

foto Sporty Walki Rawicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zawodnicy sekcji bokserskiej klubu Sporty Walki Rawicz uczestniczyli w dwóch imprezach na terenie Dolnego Śląska. Z kolei dwie pięściarki trenują na zgrupowaniu kadry.

12 czerwca pięściarze udali się do Dzierżoniowa. Tam przystąpili do turnieju "Najlepsi z Najlepszych. 

Zwycięstwo przed czasem odniósł Kacper Konieczny.

Swój pojedynek wygrywa także Natan Rogala. Walkę niepunktowaną stoczył Jakub Korczyński, odbywając cenny sparing ze zwycięzcą turnieju eliminacyjnego do OOM Mike'em Drużgą - relacjonuje trener Marek Szymański. 

Wczoraj, zawodnicy rawickiego klubu brali udział w Imperium Boxing. Międzynarodowa impreza odbyła się w Wałbrzychu. Rawiccy pięściarze zaliczyli komplet zwycięstw. Triumf zanotowali: Jakub Korczyński, Kacper Konieczny i Natan Rogala (w kolejności - pokonali rywali z Czech, Opola i Oławy). Jak zauważa Marek Szymański, walkę niepunktowaną stoczył Jakub Łukaszyk z pięściarzem z Wałbrzycha. 

Od 19 czerwca w Zakopanem odbywa się zgrupowanie kadry narodowej kadetek. Uczestniczą w nim dwie pięściarki rawickiego klubu: Aleksandra Jankowiak i Patrycja Sikora. Zgrupowanie potrwa do 30 czerwca. 

Celem zgrupowania było wyłonienie reprezentacji na Mistrzostwa Europy w Tbilisi, Gruzja. Z dwóch rawiczanek powołanie na ME dostała Ola Jankowiak - podkreśla Marek Szymański. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE