Sędziowie rozbili Rawię

Sędziowie rozbili Rawię - Zdjęcie główne

Druga drużyna rawickiej Rawii, zasilona kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu, podejmowała w ramach zmagań o Puchar Polski drużynę Kolegium Sędziów Leszno.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Dla sędziów z rzutu wolnego trafił Kacper Kendzia. Kilka minut później odpowiedział Seweryn Materkowski i przy stanie 1:1 zawodnicy obu drużyn schodzili na przerwę. Druga płowa była już jednak popisem KS Leszno. Stwarzali groźne akcje i co najważniejsze - byli skuteczni. Raz za razem punktowali bezradną Rawię. Boiskowy licznik zatrzymał się na 1:5. - Cieszy na pewno zwycięstwo nad drużyną juniorów z wojewódzkiej ligi, którzy zostali wzmocnieni zawodnikami z 4 ligi - powiedział jeden z sędziów Kacper Kendzia. - My jako sędziowie spotykamy się tylko na meczach, a chłopcy trenują codziennie u trenera Radojewskiego. Szkoda niewykorzystanych sytuacji w drugiej połowie, bo wynik mógł być wyższy niż 5:1 - dodał.

Rawia II Rawicz - KS Leszno 1:5 (1:1)

0:1 - Kacper Kendzia, 1:1 - Seweryn Materkowski, 1:2 - Przemysław Czajka, 1:3 - Andrzej Kołacki, 1:4 - Andrzej Kołacki, 1:5 - Andrzej Kołacki

Rawia: Sebastian Cieśla - Adrian Dudek, Kamil Mosiek, Tomasz Wiśniewski, Kamil Cheba, Seweryn Materkowski (46'Bartosz Frąszczak), Arkadiusz Woźniak, Michał Gąsiorowski, Szymon Zaborowski, Patryk Kowalski, Marcin Masełkowski

KS Leszno: Dawid Szymczak - Tomasz Poprawa, Przemysław Gruszkiewicz (44' Łukasz Duda), Kamil Mielcarek, Damian Filuś, Sebastian Lorek (80' Tomasz Glina), Przemysław Czajka, Kacper Kendzia, Filip Kołeczko (46'Łukasz Konieczny), Mateusz Grzelczak (70' Paweł Duda), Andrzej Kołacki