Reklama

SPORT SZKOLNY. Rywalizowały podstawówki

Opublikowano:
Autor:

SPORT SZKOLNY. Rywalizowały podstawówki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport

 Na rawickim stadionie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce szkół podstawowych.

 Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych (60, 300 i 600/1.000 m), skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Rozegrano również biegi sztafetowe 4x60 m, w których najlepsze okazały się dziewczęta z Jutrosina oraz chłopcy z rawickiej „czwórki”.

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA

60 m: 1 Kicińska Oliwia 2 Chmielarczyk Magdalena 3 Samól Wiktoria 4 Tomczak Weronika 5 Stachowska Oliwia 6 Kiełkiewicz Julia 7 Świrbutowicz Julia 8 Mazurek Wiktoria 9 Rychel Martyna 10 Lorek Magdalena 11 Włodarczyk Marietta 12 Gackowska Aleksandra 13 Wrzeszcz Rozalia 14 Grońska Klaudia 15 Molka Agnieszka 16 Sierpowska Roksana 17 Kroma Andżelika 18 Palat Amelia 19 Kusztelak Julia 20 Sierpowska Julia

300 m: 1 Kedzia Kamila 2 Dworniczak Anna 3 Kuźnia Lidia 4 Pieprzyk Dominika 5 Waszyńska Rozalia 6 Mikołajczyk Aleksandra 7 Duda Julia 8 Dubicka Marta 9 Wawrzyniak Maja 10 Maćkowiak Milena 11 Czeszel Zuzanna 12 Jarczewska Julia 13 Kortylewska Oliwia 14 Felska Paulina 15 Fengler Karolina 16 Dubicka Patrycja 17 Stanisławska Karolina 18 Olszak Aleksandra 19 Bielerzewska Beata

600 m: 1 Gil Wiktoria 2 Macniak Maria 3 Wrzeszcz Zuzanna 4 Pawlak Nikola 5 Krawczyk Marta 6 Juskowska Patrycja 7 Skrzypczak Agnieszka 8 Pospiech Alicja 9 Świtała Magdalena 10 Głowacz Aleksandra 11 Mosiek Joanna 12 Fil Karolina 13 Przybyska Maja 14 Konopniak Milena 15 Kędzia Anna 16 Waszkiewicz Izabela 17 Korytkowska Marika 18 Karkosz Wiktoria 19 Banaszak Kamila 20 Szafrańska Karolina 21 Broda Alicja 22 Walczak Zuzanna

SZTAFETA 4 x 60 m: 1 Jutrosin 2 Nr 4 Rawicz 3 Nr 3 Rawicz 4 Nr 6 Rawicz 5 Dubin 6 Nr 5 Rawicz 7 Chojno 8 Zielona Wieś 9 Nr 1 Rawicz

SKOK W DAL: 1 Miszkiewicz Vanessa 2 Olszak Andżelika 3 Pieprzyk Dominika 4 Świrbutowicz Julia 5 Koźlik Katarzyna 6 Małyga Aleksandra 7 Świątek Anna 8 Matysiak Kornelia 9 Andrzejczyk Aleksandra 10 Stachowska Martyna 11 Walkowiak Dagmara 12 Frąckowiak Martyna 13 Spychała Katarzyna 14 Waszyńska Rozalia 15 Lorek Aleksandra 16 Zarzycka Nikola 17 Kroma Andżelika 18 Zmysłowska Dagmara 19 Sierpowska Julia 20 Wrzeszcz Rozalia 21 Stanisławska Karolina 22 Lorek Magdalena 23 Radel Weronika 24 Nojman Weronika

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ: 1 Mazurek Wiktoria 2 Grońska Klaudia 3 Kaźmieruk Alicja 4 Kiałka Paulina 5 Kiałka Paulina 6 Chwierot Klaudia 7 Niedźwiedź Wiktoria 8 Kuropka Karolina 9 Sobkowiak Katarzyna 9 Kusztelak Julia 11 Lachera Iza 12 Adamek Greta 13 Waścińska Katarzyna 14 Lichota Marta 15 Wojciechowska Hanna 16 Radel Weronika 17 Kortylewska Oliwia 18 Fengler Karolina 19 Polowczyk Jagoda

CHŁOPCY

60 m: 1 Misiek Adrian 2 Białas Kacper 3 Koronczewski Szymon 4 Wróblewski Jan 5 Wojtyczka Kacper 6 Mrug Kamil 7 Waściński Bartosz 8 Osiecki Jonasz 8 Wincek Jędrzej 10 Skrzypek Kacper 11 Szarzyński Krzysztof 12 Ogrodowicz Patryk 13 Dziewięcki Franciszek 14 Kaczmarek Bartosz 15 Kowalski Krzysztof 16 Bujakiewicz Kamil 17 Szymkowiak Jakub 18 Szczyrek Dawid 19 Jankowski Jakub 20 Balbus Hubert 21 Nowak Dominik 22 Jasiński Miłosz 23 Malicki Adrian

300 m: 1 Osmelak Krystian 2 Wincek Jędrzej 3 Myjak Jakub 4 Moliński Kamil 5 Świentek Dawid 6 Tyczyński Wojciech 7 Szymkowiak Jakub 8 Misiek Maciej 9 Szarzyński Jakub 10 Siecla Eryk 11 Lipny Piotr 12 Stachowski Patryk 13 Frąckowiak Wojciech 14 Górny Kacper 15 Strugała Krzysztof 16 Tomkowiak Patryk 17 Głowacz Bartłomiej 18 Kurowski Szymon 19 Skrzypczak Jędrzej 20 Staniewski Michał

1.000 m: 1 Jakób Dawid 2 Pazoła Mateusz 3 Skubisz Mikołaj 4 Banaczek Kamil 5 Glina Igor 6 Medyński Jakub 7 Stolarek Artur 8 Gołąbek Piotr 9 Hantkiewicz Dawid 10 Wolsztyniak Kacper 11 Karkosz Sebastian 12 Glina Robert 13 Łodyga Krystian 14 Stachowiak Hubert 15 Kozłowski Mateusz 16 Sierpowski Jakub 17 Plewa Antoni

SZTAFETA 4 x 60 m: 1 Nr 4 Rawicz 2 Jutrosin 3 Nr 3 Rawicz 4 Dubin 5 Pakosław 6 Nr 5 Rawicz 7 Nr 1 Rawicz 8 Bojanowo 9 Nr 6 Rawicz 10 Zielona Wieś

SKOK W DAL: 1 Misiek Adrian 2 Moliński Kamil 3 Perdon Adrian 4 Wojtyczka Kacper 5 Radoła Wiktor 6 Świątek Mateusz 7 Wybierała Mikołaj 8 Czwojdrak Jakub 9 Hądzlik Michał 10 Białas Kacper 11 Pawlik Korneliusz 12 Pieprzyk Mikołaj 13 Konieczny Kacper 14 Krakowiak Tobiasz 15 Matuszewski Krzysztof 16 Duszak Mikołaj 17 Domaniecki Stanisław 18 Mrug Kamil 19 Bujakiewicz Kamil 20 Zimny Michał 21 Buliński Filip 22 Szczyrek Dawid 23 Specht Marek 24 Budajczak Jakub

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ: 1 Osmelak Krystian 2 Robiński Błażej 3 Foremniak Sebastian 4 Kasprzak Tomasz 5 Antkowiak Patryk 6 Becela Nikodem 7 Woziwodzki Mateusz 8 Radoła Kamil 9 Kurowski Szymon 10 Plewa Eryk 11 Tyczyński Wojciech 12 Kaczor Paweł 13 Nowak Dominik 14 Nowacki Kacper 15 Orłowski Sebastian 16 Jankowski Jakub 17 Małyga Maciej 18 Bartkowiak Aleksander 19 Wojcieszak Mateusz 20 Kasprzak Bartosz 21 Konieczny Kacper 22 Rolela Jakub 23 Bernad Jakub 24 Świergocki Eryk 25 Domaniecki Stanisław 26 Kisielewicz Piotr

(WuWu)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE