Reklama

Stadion w Dębnie Polskim nabrał blasku. Zobacz, co się zmieniło [WIDEO]

Opublikowano: sob, 23 maj 2020 22:05
Autor:

Stadion w Dębnie Polskim nabrał blasku. Zobacz, co się zmieniło [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport

W ostatnich dniach zawodnicy i działacze Pelikana Dębno Polskie mogą się cieszyć nie tylko z awansu do ligi okręgowej, ale i stadionu, który zmienił oblicze. Po zapadnięciu zmroku wybraliśmy się na obiekt, by zobaczyć, jak wygląda.

Pelikan zajął drugie miejsce w klasie A po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Na wiosnę, ze względu na epidemię, rozgrywek nie wznowiono. WZPN uznał wyniki z jesieni za ostateczne. W przyszłym sezonie piłkarzy Pelikana będziemy zatem obserwować w poczynaniach na szczeblu okręgowym.

Sukces nie tylko na murawie
W minionym roku działacze z Dębna Polskiego zgłosili projekt budowy oświetlenia w budżecie obywatelskim. To zadanie otrzymało najwięcej głosów mieszkańców gminy Rawicz - w kategorii projektu młodzieżowego. Zadanie za 48.597 zł zł było realizowane w ostatnich miesiącach. Prace zostały już zakończone. Inwestorem był rawicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawiczu. Dodatkowo, z funduszy OSiR-u została zakupiona trybuna 3-rzędowa na 168 miejsc siedzących za blisko 44 tys zł. Zamontowano również ogrodzenie za 6.800 zł.

- Jakie prace wykonali działacze i piłkarze Pelikana?
- Jak wygląda kameralny obiekt po zachodzie słońca?

Zobacz materiał filmowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE