Świetny występ w Wejherowie. Karatecy Suremu najlepsi w kraju [ZDJĘCIA]

Sport Kapitalne wyniki zanotowali reprezentanci rawickiego klubu karate Surem. Wywalczyli dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Wejherowie.

Do rywalizacji w Wejherowie przystąpiło 374 zawodników z 56 klubów. Wśród nich byli reprezentanci Suremu. Rawiczanie mogą pochwalić się świetnymi wynikami.

Natasza Cichoszewska wywalczyła złoto w kumite juniorek +66 kg, z kolei  Maurycy Markowski stanął na najwyższym stopniu podium w kumite juniorów młodszych -52 kg. Trzecim reprezentantem rawickiego klubu był Wiktor Szewiało. Znalazł się on poza strefą medalową. Do startu przygotowywał ich trener Krzysztof Glina.