Gospodarzem imprezy będzie jak zwykle Szkoła Podstawowa Nr 4. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn z całej Polski.
Zapewniliśmy mega nagrody, mega przeżycia, mega strefę relaksu - zapowiada Dariusz Błoniewski, koordynator turnieju.
Zmaganiom siatkarzy będzie towarzyszyć festyn na szkolnym boisku. Organizatorzy, którymi są SP nr4 i Urząd Miejski, obiecują wiele atrakcji, w tym grochówkę, ciasta i napoje. Odbędzie się także wystawa dziecięcych prac malarskich i szkolne eliminacje gminnego konkursu "Mam talent".
Turniej zaczyna się już o godz. 10.00, a rozpoczęcie konkursu zaplanowano na godz. 13.00.
Komentarze (0)