Reklama

Wybrano nowe władze Pelikana Dębno Polskie. "U nas jest rodzinnie"

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wczoraj odbyło się zebranie walno-wyborcze Pelikana Dębno Polskie. Wzięło w nim udział kilkanaście osób.

Reklama

Jak podkreślił Łukasz Skrzypczak, w ostatnich czterech latach progres sportowy był widoczny. Ekipa początkowo grała w klasie A. W sezonie 2019/2020 awansowała do klasy okręgowej. 
Bardzo duża w tym zasługa trenerów. Bardzo im dziękuję - podkreślił Łukasz Skrzypczak.
Poprawiła się także infrastruktura. Dzięki zaangażowaniu w budżet obywatelski w 2019 roku, pojawiło się oświetlenie na stadionie. Zawodnicy mogą już trenować po zmroku. Wybudowano także drogi dojazdowe do stadionu. Piłkarze przyczynili się także do remontu budynku na obiekcie w Dębnie Polskim.
U nas jest rodzinnie. Cieszę się z tego, że zawodnicy wnoszą taki wkład. Niektórzy w klubach, gdzie mają płacone, nie przykładają się, a przyjeżdżają tylko na mecze. U nas jest inaczej - podkreślił Łukasz Bojdo.
W trakcie zebrania wybrano przedstawicieli nowego zarządu. Będzie się on składał z sześciu osób. Zarząd na najbliższą kadencję tworzą: Łukasz Skrzypczak - prezes, Tomasz Ekstedt - wiceprezes, Kacper Szczęsny - sekretarz, Bartłomiej Chociaj - skarbnik, Marek Bagiński - członek zarządu i Łukasz Bojdo - członek zarządu
 
W komisji rewizyjnej znaleźli się natomiast: Krzysztof Kendzia, Norbert Hodura oraz Patryk Juskowiak.
Nie zawsze będzie taki sezon, jak rok temu, gdy weszliśmy z przytupem z A klasy do okręgówki. Przyjdą takie, że będziemy grali o miejsce 8-10, ale wierzę w to, że długo nie spadniemy z tej ligi - zauważył Przemysław Staniszewski. - My jesteśmy od grania, a i jest nowy zarząd. Przed nim nowe wyzwania. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE