Wysoka porażka z Błękitnymi

Wysoka porażka z Błękitnymi - Zdjęcie główne

W sobotnie popołudnie Sarnowianka udała się do Kąkolewa. Błękitni w obecnym sezonie prezentują się bardzo przyzwoicie i po meczu z Sarnowianką przewodzą w ligowej tabeli.

Mecz zaczął się jednak idealnie dla drużyny Wendzonki. Już w 8. minucie wyszli na prowadzenie. Gola po podaniu Mikołaja Górniaka strzelił Paweł Domagała. Później do głosu doszli miejscowi. Jeszcze przed przerwą Sarnowianka strzeliła jednak drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczepański, a asystował mu Alan Nowicki. W międzyczasie także bramki zdobywali gospodarze. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim wynikiem 4:2. Po zmianie stron skuteczni byli już tylko miejscowi. Strzelili dwie kolejne bramki i odnieśli pewną wygraną 6:2.

Więcej informacji o tym meczu w aktualnym wydaniu "ŻR".

Błękitni Kąkolewo - Sarnowianka Sarnowa 6:2 (4:2)

0:1 - Paweł Domagała (8'), 2:1 - Łukasz Szczepański (37')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Adam Pawlak, Jakub Siecla, Paweł Bernadek, Łukasz Szczepański, Konrad Olejnicki, Dawid Kramarczyk (68'Waldemar Adamiak), Mikołaj Górniak (76'Andrzej Matus), Alan Nowicki (46'Damian Bartkowiak), Arkadiusz Wojtyczka, Paweł Domagała (82'Marcin Tyczyński)