Zaważyła ostatnia kwarta

Zaważyła ostatnia kwarta - Zdjęcie główne

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się mecz inaugurujący tegoroczne rozgrywki ligowe koszykarzy. Rawia pokonała w sierakowskim Gimnazjum rywali z Otmuchowa 69:54.

W pierwszej połowie kilkupunktową przewagę zdobyli goście. Miejscowi gracze do remisu doprowadzili dopiero w 26. minucie spotkania. Po fenomenalnej w ich wykonaniu ostatniej kwarcie, w której rzucili aż 27 oczek, Rawia zdobyła pierwsze punkty w tabeli.

Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu gazety. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Rawia Rawicz - MKS Otmuchów 69:54