Znów zwyciężyli ze Zjednoczonymi

Znów zwyciężyli ze Zjednoczonymi - Zdjęcie główne

Kolejny mecz sparingowy ze Zjednoczonymi Pudliszki rozegrał bojanowski Ruch. Drużyna Ulmana grała już ze Zjednoczonymi mecz kontrolny między innymi na początku listopada. Wtedy wygrał Ruch 5:2. Zjednoczeni są najpoważniejszym kandydatem do awansu do „okręgówki”, natomiast Ruch to poważny kandydat do spadku z niej.

W niedzielnym meczu różnicy praktycznie nie było widać. Lepiej zaczęli przyjezdni. Po dwudziestu minutach gry, ładną trójkową akcję przeprowadzili podopieczni Ulmana. Damian Kendzia zagrał do Szymona Juszczaka, który wyłożył piłkę i Zbigniew Lipowicz otworzył wynik tego meczu. Później do głosu doszli miejscowi, strzelając dwie bramki. W drugiej połowie najpierw do remisu doprowadził Marcin Płaczek, a zwycięskiego gola, po wzorowo przeprowadzonej kontrze, strzelił Marek Lutowicz.

Wypowiedź trenera Ruchu Jacka Ulmana, w aktualnym wydaniu "ŻR".

Zjednoczeni Pudliszki - Ruch Bojanowo 2:3 (1:1)

0:1 - Zbigniew Lipowicz (22'), 2:2 - Marcin Płaczek (66'), 2:3 - Marek Lutowicz (82')

Ruch: Mateusz Poprawski - Patryk Cheba, Waldemar Grygowski, Grzegorz Potoczny, Przemysław Lipowicz, Zbigniew Lipowicz, Damian Kendzia, Piotr Cheba, Szymon Juszczak, Marek Lutowicz, Marcin Płaczek, Jakub Gniatkowski, Marcin Szymczak, Michał Leciejewski, Marcin Ulman