Teraz
+1°
Główna
Najnowsze
Logowanie
03:00
+0°
06:00
--1°
Czujka czadu zaalarmowała o niebezpieczeństwie
Tragedia pod Rawiczem. Nie żyje jedna osoba
Nietrzeźwy kierowca uderzył w unieruchomiony pojazd
Trzecie rozstrzygnięcie konkursu "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!".
Zderzenie pojazdów w Miejskiej Górce
Minęło osiem godzin walki z żywiołem
Pożar w rawickiej firmie poligraficznej Pożar wybuchł 17 grudnia 2025 roku, około godz. 17.00. Niezwłocznie ruszyła akcja gaśnicza. (...)
Pożar na S5 Nocna akcja służb na drodze ekspresowej S5. Pomiędzy węzłami Korzeńsko i Rawicz doszło do pożaru naczepy samochodu ciężarowego. Kierujący, widząc ogień, zachował zimną krew i zdążył odpiąć ciągnik siodłowy, ratując go przed spaleniem. (...)
"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!" Poznaliśmy kolejnych laureatów szóstej edycji konkursu „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” . W drugiej odsłonie do wygrania było osiem urządzeń. Kto okazał się zwycięzcą? (...)
"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!" Redakcja tygodnika "Życie Rawicza" i portalu rawicz24.pl jest współorganizatorem konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”. Do wygrania jest kilkadziesiąt czujek tlenku węgla oraz czujek dymu. (...)