Akcja odbędzie się 22 grudnia (środa) w godzinach 9.00 - 14.00 w sali wiejskiej w Szkaradowie.
Jak podkreślają strażacy ze Szkaradowa, krew to najcenniejszy płyn - ratujący zdrowie i życie, którego niestety wciąż brakuje.
Przypominają, że w czasie pandemii dzień oddania krwi i kolejny są dniami wolnymi od pracy - można to wykorzystać, ale nie trzeba. Można również ilość oddanej krwi rozliczyć sobie w PIT.
Pamiętajcie moi drodzy, że dobro zawsze wraca, więc pomóżcie jak możecie - zachęcają organizatorzy akcji.
Komentarze (0)