Akcja odbędzie się 11 sierpnia (czwartek) w godzinach 8.30 - 13.30 w remizie OSP w Szkaradowie.
Jak podkreślają strażacy ze Szkaradowa, krew to najcenniejszy płyn - ratujący zdrowie i życie, którego niestety wciąż brakuje.
Przypominają, że w czasie pandemii dzień oddania krwi i kolejny są dniami wolnymi od pracy - można to wykorzystać, ale nie trzeba. Można również ilość oddanej krwi rozliczyć sobie w PIT.
Tradycyjnie na wszystkich uczestników będzie czekał drobny upominek oraz coś ciepłego i słodkiego - zachęcają organizatorzy akcji.
Komentarze (0)