Reklama

Bojanowianka w świątecznym coverze. Posłuchaj

Opublikowano: czw, 24 gru 2020 23:02
Autor:

Bojanowianka w świątecznym coverze. Posłuchaj - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Weronika Marchewka jest mieszkanką Bojanowa. Absolwentka rawickiego liceum obecnie studiuje, a w wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, jaką jest śpiew. Tym razem można posłuchać w jej wykonaniu popularnego świątecznego utworu. 

Muzyka, podobnie jak sport, towarzyszy jej od podstawówki. Jako kilkulatka, uczyła się gry na keyboardzie, gitarze, ale już wtedy stwierdziła, że chce śpiewać. Uczęszczała więc na zajęcia z wokalu do Anny Majkut-Polańskiej, która przyjeżdżała z Wrocławia do Rawicza i prowadziła tutaj zajęcia ze zdolnymi młodymi ludźmi.

Ze względów organizacyjnych jednak ta nauka się skończyła, ale po jakimś czasie Weronika znów wróciła do doskonalenia swoich umiejętności. W liceum śpiewała w chórze i uświetniała różne wydarzenia w szkole i poza nią. Na 18. urodziny w profesjonalnym studiu muzycznym nagrała też swój pierwszy cover „Chcę z tobą spędzić święta” - utwór Majki Jeżowskiej i De Mono. Na tegoroczne święta wybrała piosenkę De Su.

Muzyka to pasja rodzinna. - Mój dziadek grał kiedyś na saksofonie, nawet koncertował. Mama grała na gitarze, mój brat gra na perkusji w orkiestrze dętej - wyjaśnia Weronika.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE