Reklama

Bojanowo przygotowuje jarmark i ogłasza konkurs na kartkę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bojanowo przygotowuje jarmark i ogłasza konkurs na kartkę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie już podało, kiedy odbędzie się tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy. Chętni do wystawienia swojego stoiska podczas wydarzenia mogą się kontaktować z placówką. Można już także przygotowywać kartki na coroczny konkurs plastyczny.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bojanowie zbliża się wielkimi krokami. W tym roku zaplanowano go na 18 grudnia, czyli tuż przed świętami.
 
Osoby potencjalnie zainteresowane wystawieniem swoich wyrobów podczas Jarmarku, GCKSTiR zaprasza na spotkanie organizacyjne w sali widowiskowej. Odbędzie się ono 14 listopada (poniedziałek) o godz.16.00.
 
W minionym roku podczas jarmarku atrakcji nie brakowało. Dla dzieci przygotowano mnóstwo zabaw, konkursów, animacji, wspólne śpiewanie, nie brakowało też słodyczy roznoszonych przez Śnieżynki. Największą furorę robiły jednak sylwetki postaci widniejących na jarmarcznych kubkach, z którymi można było sobie zrobić zdjęcia. Na stoiskach można było kupić świąteczne rękodzieło i różne pyszności, a na pięknie udekorowanej scenie ciągle coś się działo. 
Jak będzie w tym roku?
 
 

Już można pracować nad świąteczną kartką

Jeśli mowa o świętach, to w Bojanowie kojarzy się z nimi także coroczny konkurs plastyczny na Gminną Kartkę Bożonarodzeniową. Tradycyjnie, te najładniejsze są wysyłane z życzeniami do różnych osób i instytucji, z którymi współpracuje gmina.
 
Tym razem wyróżnione prace nie będą kopiowane, ale pocztą wysłane zostaną oryginały. Dlatego, ci którzy zdecydują się przynieść własnoręcznie wykonaną pracę muszą pamiętać o tym, by zawierała ona jakiś element związany z gminą i by nie wpisywać w środku życzeń. Prace należy dostarczyć do centrum kultury do 9 grudnia. 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE