Teraz
+3°
Główna
Najnowsze
Logowanie
00:00
+4°
03:00
Wszyscy śpiewaliśmy ich hity
Wiedeński czar w Bojanowie
Góralskie kolędy porwały serca mieszkańców
Mała wielka pomoc: 13 dawców oddało krew w Bojanowie [ZDJĘCIA]
Koncert w Bojanowie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka
Orkiestra "dała czadu" w Bojanowie
Zuzanna Puchalska w Bojanowie opowie o samotnym przejściu Nowej Zelandii Pięć miesięcy w drodze, ponad 3000 kilometrów pieszo i codzienność mierzona rytmem natury. Już wkrótce mieszkańcy Bojanowa i okolic będą mieli okazję usłyszeć historię Zuzanny Puchalskiej, która samotnie przemierzyła nowozelandzki szlak Te Araroa, udowadniając, że granice własnych możliwości przesuwają się (...)
Szoguny Krzycko Wielkie najlepsze w Bojanowie Za nami turniej piłkarski w ramach 34. Finału WOŚP w Bojanowie. Odbył się w sobotę (24 stycznia 2026 roku) na bojanowskim Orliku. (...)
Turniej siatkówki, licytacje i strefa gastro Hala Szkoły Podstawowej w Bojanowie tętniła życiem. W piątkowe popołudnie i wieczór (23 stycznia 2026 r.) został tam rozegrany turniej siatkówki w ramach 34. finału WOŚP. (...)
Bojanowo gotowe. Co wydarzy się podczas 34. Finału WOŚP? Ryk silników, dziecięce uśmiechy i płonące serce na bojanowskim rynku - tak zapowiada się najbliższa niedziela, 25 stycznia 2026 roku. Bojanowo po raz kolejny udowadnia, że pomaganie ma we krwi, przygotowując całodniowy maraton atrakcji, który połączy fanów adrenaliny, miłośników muzyki (...)