Reklama

Co dzieje się na rynku? Kiedy koniec remontu? [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Co dzieje się na rynku? Kiedy koniec remontu? [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  Z kamerą odwiedziliśmy plac budowy na rawickim rynku. W najbliższych tygodniach mieszkańców czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu. Na jakim etapie jest remont i kiedy się skończy?

Rewitaliazacja placu w centrum miasta rozpoczęła się rok temu. Pierwotnie miała zakończyć się we wrześniu, ale z powodu opóźnień związanych z koniecznością przebudowania sieci gazowej, termin ten został przesunięty o 3 miesiące.

Aktualnie na rynku nadal prowadzone są prace brukarskie. Montowane są nowe lampy. Dotychczasowe - również te, które znajdują się na budynkach - są demontowane. Wykonawca przystąpił do ostatecznego zabezpieczania nawierzchni na zachodniej i północnej części rynku. W najbliższym czasie pojawią się nowe drzewa i elementy małej architektury.

Zdaniem z-cy burmistrza - Pawła Szybaja, przyjęty termin zakończenia prac nie jest zagrożony. To grudzień tego roku. Prawdopodobnie do tego czasu nie uda się wykonać wszystkich elementów, jakie zakłada projekt. Czego nie będzie pod koniec roku na rynku? Dlaczego? Odpowiedź w poniższym reportażu filmowym:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE