Czarownice i zombie weszły do wody. Morsy rozpoczęły sezon

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW dzień Halloween rawickie morsy pluskały się w akwenie na poligonie.
reklama

Do wody wskoczyło ich prawie pięćdzisięcioro. Niestety, narzekali że aura nie dopisała. Jak na gust morsów dziś było stanowczo zbyt ciepło. Dopisały jednak humory. Wiele morsic i morsów przebranych było za czarownice strzygi i upiory.

Po wspólnym wypluskaniu się, towarzystwo poczęstowało sie kiełbaskami z ogniska. ZOBACZ FILM

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo