Reklama

Czy w Konarach znów będzie dyskoteka?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Czy w Konarach znów będzie dyskoteka? - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W części obiektu gminnego w Konarach, w którym mieści się między innymi świetlica wiejska oraz remiza OSP, od lat działała także dyskoteka. Lokal nie funkcjonował w pandemii, ale niewykluczone, ze znów zostanie otwarty.

Burmistrz Miejskiej Górki, Karol Skrzypczak, wydał zarządzenie w sprawie ustalenia ceny dzierżawy lokalu użytkowego w budynku Domu Kultury w Konarach. Chodzi o pomieszczenia o powierzchni o powierzchni 344,95 m2 .

Miesięczny czynsz ustalono na 2 tys. zł plus 23% VAT. Jak ustaliliśmy, wniosek o wydzierżawienia pomieszczeń złożyła ta sama osoba, która przez wiele lat prowadziła w budynku dyskotekę

Poprzednia umowa wygasła akurat w momencie, gdy mieliśmy do czynienia z pandemią i nie była odnawiana. Wszystko wskazuje na to, że teraz wnioskodawca chce wrócić do dawnej działalności. Wcześniej płacił około 3 tys. zł, ale tym razem kwota jest niższa, bo i wskazana przez niego powierzchnia także - wyjaśnia Jacek Stróżyk, naczelnik wydziału komunalnego w Urzędzie Miejskim w Miejskiej Górce.

Jak zaznacza urzędnik, procedura związana z dzierżawą potrwa jeszcze kilka tygodni. Dopiero wtedy będzie wiadomo, czy ktoś rzeczywiście wynajął pomieszczenia i co będzie się w nich znajdowało.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE