Reklama

Dla Dominika - zbiórka pieniędzy, spot, śpiewanie i festyn

Opublikowano:
Autor:

Dla Dominika - zbiórka pieniędzy, spot, śpiewanie i festyn - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dominik Śliwiński 5 tygodni temu uległ poważnemu wypadkowi. 18-latek doznał urazu czaszkowo-twarzowego, złamania szczęki, obojczyka i lewej nogi. Do zdarzenia doszło w Ugodzie 10 sierpnia.

- Obecnie syn przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w Lesznie. By stanąć jak najszybciej na nogi i wrócić do pełnej świadomości i sprawności musi jak najszybciej zacząć intensywną rehabilitację - podkreśla Agnieszka Śliwińska, mama Dominika.

By Dominik mógł być rehabilitowany potrzebne są pieniądze. - Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Dominik wrócił jak najszybciej do nas. Pomóżmy mu stanąć na nogi i dorastać dalej w dorosłym życiu. Dominik był zawsze miłym, energicznym, uśmiechniętym chłopakiem pełnym energii i pasji. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam sie zebrać pieniadze na jego rehabilitację - mówi Magdalena Chowańska, inicjatorka akcji zbierania funduszy na pomagam.pl. 

To jednak nie jedyna akcja dla Dominika. Już w najbliższą niedzielę, 20 września o godz. 14.00, na parkingu na dawniejszym Gimnazjum w Sierakowie odbędzie się "Spot charytatywny". Będzie tam można nie tylko obejrzeć, ale też zaprezentować swoje pojazdy: samochody i motocykle. Na miejscu będzie zbierana darowizna dla Dominika, która zostanie przekazana jego rodzicom.

Jeden z mieszkańców Rawicza postanowił również śpiewać dla Dominika. - Przyjmuję zamówienia na piosenki z dedykacją za "co łaska". Warunkiem otrzymania piosenki będzie wpłata na konto Dominika - mówi Roman Stańko. Szczegóły na jego profilu na Facebooku.

Zaplanowano także festyn w Zielonej Wsi. Odbędzie się on 10 października. Szczegóły na plakacie.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE