Reklama

Doposażą dwa place zabaw dla dzieci

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bojanowo

Doposażą dwa place zabaw dla dzieci - Zdjęcie główne

foto Gmina Bojanowo

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Włodarze gminy Bojanowo podpisali umowę z wicemarszałkiem województwa wielkopolskiego w sprawie finansowego wsparcia gminnego samorządu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Reklama

Podpisanie umowy odbyło się 22 marca 2023r. w bojanowskim urzędzie. Burmistrz Bojanowa, Maciej Dubiel spotkał się w tym celu z wicemarszałkiem województwa wielkopolskiego, Krzysztofem Grabowskim oraz dyrektorem departamentu PROW, Izabelą Mroczek. W wydarzeniu wziął również udział radny sejmiku województwa wielkopolskiego, Kazimierz Chudy.
 
Otrzymane przez samorząd wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na doposażenie placów zabaw dla dzieci zlokalizowanych w Sowinach i Bojanowie.
 
 
Realizacja projektu będzie dofinansowana ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w kwocie prawie 150 tysięcy złotych, przy całkowitym koszcie szacowanym na ponad 282 tysiące złotych. W ramach prac place zabaw w Sowinach i Bojanowie przy ulicy Drzymały zostaną wyposażone we wszystkie przewidziane w projekcie urządzenia, łącznie aż 19 elementów, a także ławki i kosze na śmieci.
 
- Mamy nadzieję, że doposażone w nowe elementy miejsca rekreacji zapewnią zabawę naszym najmłodszym mieszkańcom - podkreśla burmistrz Maciej Dubiel.
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE