Reklama

Druhowie z powiatu rawickiego przystąpili do #GaszynChallenge. Na początek - Jutrosin [WIDEO]

Opublikowano: sob, 6 cze 2020 11:11
Autor:

Druhowie z powiatu rawickiego przystąpili do #GaszynChallenge. Na początek - Jutrosin [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Strażacy z powiatu rawickiego chętnie angażują się w akcje charytatywne. W czwartek druhowie z Jutrosina i Szkaradowa znaleźli się w gronie tych, którzy przyjęli wyzwanie do akcji #GaszynChallenge. 

To zadanie, w którym trzeba zrobić pompki i wpłacić środki na konto chorego Wojtusia Howisa z gminy Galewice (pow. wieruszowski, woj. łódzkie). Chłopiec walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni i potrzebuje drogiego leku. Do akcji chętnie dołączyli strażacy z OSP, jak i inne formacje mundurowe.

Zasady są czytelne. Osoby lub nominowane formacje muszą wykonać ćwiczenie. Jeżeli je wykonają, wpłacają 5 zł, jeżeli nie, wpłacają 10 zł na konto Wojtusia. Nominowani mają 48 godzin na wykonanie zadania. Pieniądze należy wpłacić na: https://www.siepomaga.pl/wojtus

Ochotnicy z Jutrosina - nominowani przez OSP Kobylin - swoje zadanie wykonali w piątek pod wieczór.  Sami nominowali policjantów z rawickiej komendy, strażaków zawodowych, a także ochotników z Rogożewa i Sobiałkowa i podpoznańskiego Lubonia.Jak ustaliliśmy, druhowie ze Szkaradowa - nominowani przez OSP Sułów - do akcji przystąpią dziś. W piątek nominowani zostali ochotnicy z Sarnowy - przez OSP Lutogniew.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE