Reklama

Galeria24. Zobacz zdjęcia lokalnych pasjonatów fotografii

Opublikowano: sob, 2 maj 2020 21:00
Autor:

Galeria24. Zobacz zdjęcia lokalnych pasjonatów fotografii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Uwaga! Galeria24 to nasz nowy cykl, w którym będziemy pokazywać zdjęcia pasjonatów fotografii z naszego powiatu. Tych znanych i tych, którzy warci są poznania.

Co jakiś czas publikować będziemy na naszym portalu Rawicz24  prace miejscowych artystów i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z fotografią (chodzi o osoby, które zajmują się fotografowaniem hobbystycznie). 

Na pierwszy ogień idą fotografie, o które poprosiliśmy Genia Zawieję, człowieka wielu talentów, muzyka i motocyklistę, a przede wszystkim człowieka otwartego na świat.

Urodził się i mieszka w Rawiczu. Pracował w różnych zawodach, jednak, jak mówi, nie tylko pracą człowiek żyje. Zawsze towarzyszyło mu kilka pasji. Pierwszą była muzyka. Dzięki niej powstało kilka zespołów, w których grał przez długie lata. Z upływem czasu jego zainteresowania przeniosły się na motocykle.
- Dzięki tej pasji mogę zwiedzać świat, wraz z kolegami z grupy motocyklowej Rawmoto - przyznaje Geniu.
Zawsze towarzyszy mu aparat fotograficzny. Zaczęło się od kółka fotograficznego w rawickim domu kultury. Tam powstały pierwsze prace, konkursy, wystawy. Obecnie powrócił do fotografowania z lepszym sprzętem i próbuje uchwycić wszystko to, co jest ciekawe i ulatuje uwadze zagonionym ludziom.


ZOBACZCIE JEGO PRACE z autorskim podkładem muzycznym

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE