Reklama

Gmina Rawicz szuka dyrektorów dla trzech placówek oświatowych

Opublikowano:
Autor:

Gmina Rawicz szuka dyrektorów dla trzech placówek oświatowych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie jest łatwo znaleźć osoby, które chcą kierować szkołami i przedszkolami. W minionym roku gmina miała problem ze znalezieniem dyrektorów i wygląda na to, że sytuacja się powtarza.

Reklama

Burmistrz Rawicza - Grzegorz Kubik ogłosił konkurs na dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zielonej Wsi. Zainteresowani objęciem tego stanowiska mogą składać swoje oferty do 29 maja 2023 r. Nowy szef placówki będzie nią kierować od września tego roku do końca sierpnia 2028 roku.

Obecnie szkołą kieruje Dominika Walkowiak. Obowiązki te powierzono jej czasowo, gdyż na razie procedura konkursowa (ogłaszana dwukrotnie) nie przyniosła rozwiązania.

Prawdopodobnie ponowione zostaną także dwa wcześniej ogłoszone konkursy - na dyrektora Zespołu Przedszkolnego w Szymanowie (kadencja obecnej szefowej upływa bowiem w sierpniu tego roku) oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rawiczu. Za pierwszym podejściem nie wpłynęła żadna oferta.

Obecna dyrektor "jedynki", Jagna Dybczyńska-Grześkowiak wygrała konkurs w minionym roku, ale po upływie roku z pięcioletniej kadencji zdecydowała się przejść na emeryturę. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE