Gminne Rozpoczęcie Lata w Izbicach oraz jubileuszowy 20. Turniej w Powożeniu Zaprzęgami o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz odbędą się w niedzielę 30 czerwca 2024 roku, od godz. 13:00.
Oprócz zawodów przygotowano między innymi dmuchańce dla dzieci, wystawę zabytkowych motocykli, warsztaty i animacje oraz strefę strzelania z wiatrówki.
Nie zabraknie także emocji z pokazem kaskaderów konnych Apolinarski Grup oraz muzyki w wykonaniu orkiestry Maestoso ze Wschowy.
Komentarze (0)