Reklama

Gminny Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Były życzenia, spektakl i upominek [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali widowiskowej rawickiego domu kultury zorganizowano Gminny Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Przedsięwzięcie odbyło się po raz trzynasty.

Już na powitanie na wszystkich przybyłych czekał słodki upominek. Gości witali, m.in. burmistrz Grzegorz Kubik, dyrektor Centrum Usług Społecznych w Rawiczu - Władysława Czajkowska i kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Rawiczu - Edyta Naskręt. 

- Bardzo się cieszę, że przyjęliście zaproszenie - mówił Grzegorz Kubik. - Jak co roku spotykamy się, aby podkreślić, że was bardzo cenimy i, aby podziękować także tym, którzy was wspierają - podkreślał.

Z kolei Władysława Czajkowska i Edyta Naskręt życzyły zdrowia, wytrwałości i realizacji planów oraz marzeń. Dziękowały także opiekunom, rodzinom i wolontariuszom za wszelką pomoc, którą otrzymują osoby z niepełnosprawnościami. 

Ostatnim punktem programu był spektakl muzyczny "O rzeczy, która działa się w sadzie", autorstwa Tomasza Olczaka. Wystąpili: Dorota Drozd, Sylwester Różycki i Dariusz Taraszkiewicz. Reżyserem był Michał Wnuk. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. 

Organizatorami Gminnego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami byli: burmistrz Rawicza oraz przedstawiciele domu kultury, centrum usług społecznych i środowiskowego domu samopomocy. 

ZOBACZ TAKŻE:

Zbierają wąsionki

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE