Reklama

Jutrosin. Wandale dali o sobie znać. Plac zabaw w nocy jest nieczynny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: K. Swornowski

Jutrosin. Wandale dali o sobie znać. Plac zabaw w nocy jest nieczynny - Zdjęcie główne

foto K. Swornowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przygnębiający widok zastali mieszkańcy Jutrosina, którzy w minionym tygodniu udali się na plac zabaw przy ul. 700-lecia. Wandale porozrzucali śmieci i uszkodzili urządzenia dla najmłodszych. Sprawę zgłoszono policji.

Jak przypominają urzędnicy jutrosińskiego magistratu, plac zabaw jest miejscem zabaw wyłącznie dla dzieci i - zgodnie z regulaminem - poza ich opiekunami nie powinny tam przebywać żadne inne osoby.

Mając na uwadze szczególną ochronę mienia publicznego, informujemy, że od dziś (8 lipca 2022r) ponownie zostają wprowadzone godziny otwarcia i zamknięcia placu zabaw. Ponadto apelujemy do świadków wszelkich nagannych zachowań powodujących zniszczenie mienia publicznego o odpowiednią reakcję i zgłaszanie do Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie - czytamy w komunikacie gminy. 

Skontaktowaliśmy się z jutrosińskim magistratem.

Urządzenia zostały doprowadzone do takiego stanu, że można już z nich korzystać. Niektóre elementy wymagają wymiany - zauważa wiceburmistrz Marek Glura. - Akt wandalizmu został zgłoszony na policję. Docelowo, planujemy w tym miejscu monitoring. 

W okresie letnim plac zabaw jest czynny od godz. 9.00 do 21.00.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE