Reklama

Jutrosin. Podwórko Talentów Nivea oficjalnie otwarte [FILM+ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 21 mar 2022 16:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny wyjątkowa uroczystość odbyła się w Jutrosinie. Oficjalnie został otwarty nowy plac zabaw dla dzieci przy miejscowej szkole podstawowej. Kosztował on 250 tysięcy złotych. Gmina ani szkoła nie wydała na niego ani złotówki.

Na przyszkolnym placu zrobiło się niezwykle kolorowo. Podwórko Talentów Nivea zostało przystrojone na wyjątkową uroczystość. Oprócz uczniów i nauczycieli, w oficjalnym oddaniu do użytku placu zabaw wzięli udział przedstawiciele firmy kosmetycznej oraz wykonawcy, a także zaproszeni goście.

Nie zabrakło podziękowań.

Dosyć długo trwała ta cała akcja, ale udało się zwyciężyć dzięki determinacji wielu ludzi - podkreśliła Dominika Ugorek, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Jutrosinie. - Dziękuję z tego miejsca wszystkim - a nie sposób każdego wymienić z osobna - za to, że tak bardzo zaangażowaliście się w głosowanie, za to, że zmobilizowaliście swoje rodziny. Dzięki temu mamy Podwórko Talentów Nivea, gdzie państwo możecie kreatywnie spędzać czas z rodzinami i dziećmi, a podwórko na długo będzie służyło naszym uczniom. Bądźcie ostrożni, korzystając z niego i dbajcie o nie - dodała.

Także pozostali zabierający głos, w tym wiceburmistrz oraz szefowa rady rodziców, życzyli bezpiecznej i udanej zabawy na nowoczesnym, jutrosińskim placu zabaw. Po przemówieniach uczniowie wystąpili w oryginalnym programie artystycznym. Zwieńczeniem uroczystości przy podwórku było przecięcie wstęgi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE