Już ich nie ma wśród nas...

Opublikowano:
Autor:

Już ich nie ma wśród nas... - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
23
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościDzień Wszystkich Świętych i Zaduszki, to szczególny czas, kiedy pamięcią łączymy się ze zmarłymi. Zostawili trwały ślad w naszych sercach, czasem trudno się pogodzić z ich nieobecnością.
reklama

Przez osiem dni po Wszystkich Świętych trwają tzw. Wypominki. To forma modlitwy za zmarłych, polegająca na odczytywaniu ich imion, która ma na celu wsparcie ich duszy w drodze do zbawienia. Wierni przynoszą do kościoła karteczki z imionami bliskich zmarłych, które są następnie wyczytywane podczas nabożeństw.

 

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo