Reklama

Kolejny samorządowiec z koronawirusem

Opublikowano:
Autor:

Kolejny samorządowiec z koronawirusem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 POWIAT  Jakub Moryson, wicestarosta rawicki potwierdził, że jest zakażony koronawirusem. Samorządowiec przebywa w izolacji.

- Z uwagi na złe samopoczucie od 5 października przebywałem w domu i pracowałem zdalnie. Obecnie znajduję się w izolacji domowej i czuję się dobrze. Dziękuję za wszelką życzliwość - informuje Jakub Moryson.

Jak twierdzi, od 3 października nie miał bezpośredniego kontaktu z pracownikami starostwa. 

- Urząd dla klientów funkcjonuje normalnie - zaznacza starosta Adam Sperzyński. - W związku ze wzrostem zagrożenia epidemicznego bardzo proszę wszystkich o rozważenie konieczności osobistej wizyty w starostwie. Zalecam wcześniejsze telefoniczne umawianie się oraz korzystanie z aby w miarę możliwości korzystali z drogi telefonicznej, pocztowej, skrzynki podawczej e-PUAP lub e-maila. Dla części pracowników wprowadzamy też wymienną pracę zdalną. Wicestaroście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - dodaje starosta

Zastępca starosty nie jest jedynym samorządowcem, który w ostatnim czasie otrzymał pozytywny wynik testu na covid19. Koronawirusem zakażony jest również burmistrz Jutrosina. Czytaj więcej: Burmistrz zakażony koronawirusem

Od dziś powiat rawicki znajduje się na liście tych, które zostały objęte dodatkowymi obostrzeniami. W strefie czerwonej imprezy mogą się odbywać tylko przy udziale maksymalnie 50 osób, a ilość wiernych w kościołach jest ograniczona. Jakie jeszcze zmiany czekają mieszkańców naszego powiatu? Czytaj więcej: Czerwona strefa - jakie zmiany czekają mieszkańców?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE