Reklama

Kolonoskopia bezpłatnie i bez skierowania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: materiały szpitala

Kolonoskopia bezpłatnie i bez skierowania - Zdjęcie główne

foto materiały szpitala

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szpital Powiatowy w Rawiczu rozpoczyna program badań przesiewowych raka jelita grubego (bez skierowania). Już można się zapisywać.

Rawicki szpital rozpoczyna realizację programu badań przesiewowych raka jelita grubego - dotyczy on kolonoskopii, która będzie wykonywana bezpłatnie i bez skierowana.

Program skierowany jest do osób w wieku 50 - 65 lat lub 40 - 49 lat, które posiadają krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano nowotwór jelita grubego.

Przeciwskazania do badań to:

  • występujące objawy kliniczne sugerujące nowotwór jelita grubego
  • wykonana kolonoskopia w okresie ostatnich 10 lat.
Kwalifikacji do programu dokonuje się poprzez wypełnienie ankiety, którą można pobrać TUTAJ lub w rejestracji szpitala (budynek główny szpitala) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do rejestracji (budynek główny szpitala) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 lub przesłać skan na emaila: endoskopia.profilaktyka@szpitalrawicz.pl (wówczas oryginał zabrać ze sobą podczas wizyty).

Więcej informacji na temat programu można uzyskać pod numerem telefonu: 65 537 63 25 od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00 - 14.00 lub emailowo: endoskopia.profilaktyka@szpitalrawicz.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE