Reklama

Reklama

Kto zastąpi dyrektorkę DPS-u?

Opublikowano: pt, 11 wrz 2020 11:00
Autor:

Kto zastąpi dyrektorkę DPS-u? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Zarząd powiatu ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Pakówce. Osoby zainteresowane dokumenty mogą składać do 11 września.

- Kandydaci muszą, m.in. posiadać wykształcenie wyższe - kierunki preferowane to: administracja, ekonomia, polityka społeczna, psychologia, nauki o rodzinie, resocjalizacja, praca socjalna lub pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oraz co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3 lata w pomocy społecznej - wylicza starosta Adam Sperzyński.

Pod koniec lipca w starostwie miało miejsce oficjalne podziękowanie za współpracę dotychczasowej dyrektor Lucynie Nowak.

- Pod jej kierownictwem placówka stała się dla mieszkańców prawdziwym domem, przyjaznym i bezpiecznym, w którym udało się też zbudować zespół, kompetentny i oddany sprawom najbardziej potrzebujących - podkreśla włodarz powiatu.

Lucyna Nowak z Domem Pomocy Społecznej w Pakówce rozstała się 31 sierpnia.

- Do momentu wyłonienia nowego dyrektora, obowiązki te pełnić będzie obecna zastępczyni - Grażyna Kosowska - informuje Adam Sperzyński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +2 / -0

  ...

  Tak samo w Osieku, czas na zmiany po prywata przerasta już wszystko.

 • rok temu | ocena +2 / -0

  ()

  Ktoś powinien się ostro zabrać za zatrudnianie osób bez kwalifikacji, rodzina, koleżanki, znajome. Podobnie jest w Osieku. Słyszał em, że będą tzw. tajemniczy klienci-szukający pracy. Ciekawe, jak to się zakończy? Oj polecą głowy, polecą...

 • rok temu | ocena +7 / -0

  Kibic

  Szukajcie też zastępcy, tej pani też dziękujemy ! Wypoczynku na zasłużonej emeryturze oby jak najszybciej !!