Reklama

Lekarze w Rawiczu. Przychodnie, gabinety, specjaliści. Usługi medyczne

Opublikowano: 7 kwietnia 2021 14:10
Autor: Redakcja

Rawicz. Informator o usługach medycznych

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W naszym Informatorze o usługach medycznych znajdziecie informacje o działających w regionie przychodniach, placówkach leczniczych oraz lekarzach - specjalistach.

Reklama

Informator o usługach medycznych dla mieszkańców Ziemi Rawickiej wydawany jest przez „Życie Rawicza” od wielu lat. To w nim znajdziesz adresy lekarzy, lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, psychologów i nie tylko. 

Lekarze w Rawiczu. Przychodnie, gabinety, specjaliści. Usługi medyczne

Nierzadko w trakcie wizyty u lekarza pierwszego kontaktu otrzymujemy skierowanie do specjalisty. Wtedy mnożą się liczne pytania: gdzie przyjmuje ten konkretny lekarz? Czy ma gabinet w pobliżu, czy też trzeba będzie pojechać do Gostynia, Wrocławia, Poznania czy Leszna. I tutaj z pomocą przyjdzie nasz Informator Medyczny. To w nim znajdziesz wiele danych teleadresowych lekarzy zwłaszcza specjalistów: gastroenterologa, ginekologa, chirurga, alergologa, dermatologa i wielu innych.

Rawicz. Informator o usługach medycznych. Porady zdrowotne 

O tym, że należy badać krew, każdy wie, ale czasem brakuje nam wiedzy o tym, gdzie konkretne badania diagnostyczne można wykonać. W tegorocznym wydaniu Informatora o Usługach Medycznych zebraliśmy wszystkie wiadomości na temat regularnego monitorowania stanu zdrowia, które może pomóc we wczesnym wykryciu choroby. W informatorze przeczytasz, jakie badania powinni wykonać 20, 30, 40-latkowie i osoby powyżej 50 roku życia. 

Potrzebujesz rehabilitacji z powodu urazu, bądź zwyrodnienia? Wystarczy, że zajrzysz do Informatora Medycznego. Znajdziesz tu ośrodki rehabilitacyjne pracujące w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz bogatą ofertę zabiegów proponowanych przez gabinety prywatne. 

W obecnych warunkach - trwającej epidemii często zapominamy o profilaktyce jamy ustnej. Obecność patologicznej flory bakteryjnej może zaś wywołać wiele stanów chorobowych w organizmie. Jak temu przeciwdziałać? Odpowiedź znajdziesz w naszym bezpłatnym dodatku. Nie brakuje w nim adresów gabinetów stomatologicznych również i tych specjalistycznych, które wykonują zabiegi chirurgiczne, implanty lub protezy. 

W tegorocznym wydaniu Informatora Medycznego poruszyliśmy również temat związany z cyfrowym zmęczeniem wzroku, czyli jedną z najczęstszych dolegliwości. Dowiesz się, czym jest światło niebieskie i o jego wpływie na nasze oczy, a ponadto - uzyskasz szereg wskazówek jak dbać o oczy oraz w jakich gabinetach wykonać badanie wzroku.

Nie masz Informatora Medycznego w wersji papierowej? MOŻESZ GO POBRAĆ TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE