Reklama

Liczył się czas, bo stan pacjenta się pogorszył. Wezwano LPR i strażaków [ZDJĘCIA, FILM]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Około godziny trwała interwencja strażaków i załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Rawiczu. Pomocy wymagał pacjent jednego z ośrodków zdrowia. Mężczyznę śmigłowcem przetransportowano do jednego z wrocławskich szpitali.

W piątkowe popołudnie rawiccy strażacy zawodowi otrzymali prośbę o zabezpieczenie terenu lądowania śmigłowca LPR. Maszyna miała "usiąść" w okolicy Pomnika Żołnierza w Rawiczu. Z uzyskanych informacji wynikało, że stan pacjenta, znajdującego się w jednej z przychodni w mieście, pogorszył się. U mężczyzny pojawiły się problemy z sercem.

Strażacy zabezpieczyli teren przy rondzie u zbiegu ul. Piłsudskiego, Wojska Polskiego i Wałów Kościuszki. Przez chwilę blokowali przejazd pojazdów. Jednak po konsultacji, pilot zdecydował, że nie będzie lądował na rondzie, a na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Stamtąd, załogę śmigłowca do ośrodka zdrowia zawieźli strażacy. Przylot podniebnej karetki wzbudził spore zainteresowanie. 

Ze względu na brak dostępnej w tym czasie karetki, zapadła decyzja o przetransportowaniu pacjenta do śmigłowca. Mężczyzna trafił do jednego z wrocławskich szpitali. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE