Reklama

Ma być twórczo i aktywnie, czyli program na ferie w Miejskiej Górce

Opublikowano:
Autor:

Ma być twórczo i aktywnie, czyli program na ferie w Miejskiej Górce - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza dzieci i młodzież do udziału w propozycjach przygotowanych na tegoroczne ferie zimowe.

Pracownicy Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce liczą na to, że przygotowana przez nich oferta spędzenia czasu wolnego od zajęć szkolnych spełni oczekiwania odbiorców.
 
Zaplanowano, między innymi, wyjazdy do parku trampolin „GoJump” i „GoJump Przygoda” (01.02), oraz Aquaparku we Wrocławiu (08.02). Zorganizowane zostaną także wyprawy na lodowisko do Gostynia (10.02) i do Multikina w Lesznie na seans „Avatar : istota wody” (02.02).
 
Sporo ma dziać się też w sali widowiskowej OKSiAL-u. Będą to warsztaty rękodzielnicze „Tworzymy skarpetkowe maskotki”, prowadzone przez Alicję Gniazdowską (31.01) i „Tworzymy zabawki i gry planszowe”, które poprowadzi Magdalena Wojciechowska – Grzymisławska (03.02).
 
W programie feryjnym nie zabraknie także ogólnodostępnych zabaw na dmuchańcach (07.02) i drużynowego strzelania z łuku „Archer Tag”(09.02), które odbywać się będą w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miejskiej Górce.
 
Szczegóły na plakacie i w regulaminie dostępnym na stronie internetowej: www.oksialmiejskagorka.pl.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE