W nocy z soboty na niedzielę (22 stycznia), o godz. 00.25 służby zostały powiadomione o samochodzie leżącym w rowie przy drodze krajowej nr 36, na odcinku między rondem im. WOŚP, a rondem im. Jerzego Zelka.
Na miejsce został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak się okazało, kierowca dostawczego mercedesa o własnych siłach opuścił samochód. Został na miejscu opatrzony przez ratowników medycznych.
Zadysponowano także dwie jednostki zawodowej straży pożarnej - z Rawicza i OSP z Sarnowy. Strażacy odłączyli zasilanie w samochodzie i zabezpieczyli ruch w miejscu zdarzenia.
Komentarze (0)