Reklama

Miejska Górka. Obejrzyj koncert w sieci

Opublikowano:
Autor:

Miejska Górka. Obejrzyj koncert w sieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W ramach projektu artystycznego „Kultur@lnie w sieci" promującego kulturę w internecie, Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce przygotował cykl spotkań z lokalnymi twórcami pod nazwą „Artyści są wśród nas".

Jak wyjaśnia dyrektor placówki, Marek Stach, ich uczestnikami będą osoby zajmujące się działalnością artystyczną, przede wszystkim przedstawiciele takich dziedzin sztuki jak: muzyka, malarstwo, fotografia, rękodzieło i innych form. - Gościć będziemy szczególnie artystów wywodzących się z naszego środowiska, a także tych, którzy w ostatnich latach współpracowali z OKSiAL i zdobyli sobie uznanie i popularność publiczności – zaznacza dyrektor.

Akcję „Artyści są wśród nas” zainauguruje spotkanie z gitarzystą i kompozytorem Mirosławem Szymankiewiczem. Wszystkie koncerty odbywać się będą według ustalonej konwencji. Na początku prowadzący, pracownicy OKSiAL, przeprowadzą rozmowę z gościem, po czym zaprezentuje on swoją twórczość.

Transmisja wywiadu i koncertu Mirosława Szymankiewicza odbędzie się w niedzielę 6 grudnia o godzinie 19.00 na kanale OKSiAL-u na YouTube i profilu ośrodka na Facebooku.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE