Reklama

Miejskogórecki magistrat wraca do normalnego trybu pracy

Opublikowano: pt, 23 kwi 2021 14:00
Autor:

Miejskogórecki magistrat wraca do normalnego trybu pracy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miejski w Miejskiej Górce wraca do standardowego trybu pracy i zostaje otwarty dla wszystkich petentów. Możliwe jest już osobiste stawiennictwo oraz załatwianie spraw w poszczególnych wydziałach.

Urząd wraca do normalnego trybu pracy i znów jest otwarty dla petentów, ale każda osoba wchodząca do urzędu proszona jest o stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego, czyli powinna posiadać maseczkę i zachować bezpieczny dystans.

Na korytarzu urzędu w dalszym ciągu znajduje się aparat telefoniczny z wykazem numerów telefonów do pracowników merytorycznych - jeżeli ktoś nie chce wchodzić na teren urzędu, może zadzwonić, a pracownik podejdzie 

-  Jednocześnie apelujemy, aby w czasie panującej epidemii wszelkie możliwe sprawy w dalszym  ciągu załatwiać telefonicznie, elektronicznie lub korespondencyjnie (e-mail: [email protected], skrytka ePUAP: /urzadmg/skrytka).  Niezmiennie, istnieje również możliwość złożenia pisma/wniosku do specjalnie przygotowanej skrzynki pocztowej, znajdującej się po prawej stronie drzwi wejściowych do Urzędu Miejskiego. Można do niej wrzucać wnioski (wyjątek: wniosek o dowód osobisty składamy OSOBIŚCIE) pisma, podania i inne dokumenty. Korespondencja będzie rejestrowana. Każdy dokument, w celu zabezpieczenia, należy umieścić w kopercie - czytamy w komunikacie gminy.

Wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem urzędu uzyskać można pod numerem telefonu: 65 54 74 507 (sekretariat urzędu).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy