Reklama

Miłośnicy "małej czarnej" wpadli w Masłowie. Kradli kawę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Rawicz

Miłośnicy "małej czarnej" wpadli w Masłowie. Kradli kawę - Zdjęcie główne

Obcokrajowcy kradli opakowania kawy w Rawiczu i okolicy | foto KPP Rawicz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do pięciu lat więzienia grozi trzem mężczyznom w wieku od 21 do 35 lat. Dwaj obywatele Mołdawii i jeden Rumunii - jak wynika z ustaleń śledczych - okradli osiem marketów w Rawiczu i okolicy.

Policjanci otrzymali sygnał od mieszkańca Rawicza w środę (25.05.2022). Obserwował on trzech mężczyzn, prawdopodobnie obcokrajowców, którzy mogą coś kraść w jednym ze sklepów na terenie Masłowa. Rawiczanin wdał się w rozmowę z nieznajomymi - ci przyznali, że ma się nie wtrącać w nie swoje sprawy.

Rawiczanin nie dał za wygraną. Gdy dostrzegł samochód odjeżdżających meżczyzn, ruszył za nimi. Skontaktował się z rawickim dyżurnym komendy.  Nawigował także policjantów, gdzie się w danej chwili znajdują i jakim samochodem jadą .

Policjanci zatrzymali auto w Masłowie. Byli w nim dwaj obywatele Mołdawii i jeden obywatel Rumunii - w wieku od 21 do 35 lat - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. -  W aucie, którym jechali, mieli ponad 200 opakowań kawy różnych marek. Łączna wartość strat wyniosła blisko 10 tysięcy złotych - dopowiada.

Jak wynika z ustaleń śledczych, obcokrajowcy ukradli towar w ośmiu sklepach na terenie Rawicza i okolicy. Wystarczyło im na to trzy godziny.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Przyznali się. Towar, który został odzyskany, wróci do sklepów - podsumowuje policjantka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE