Reklama

Monitoring przy urzędzie zarejestrował nietypowe zdarzenie. Co zabrały nastolatki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Rawicz

Monitoring przy urzędzie zarejestrował nietypowe zdarzenie. Co zabrały nastolatki? - Zdjęcie główne

foto Gmina Rawicz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecnie przy budynku rawickiego magistratu, a także w jego wnętrzach trwają prace remontowe. Na tyłach obiektu budowana jest winda i to w okolicy tej inwestycji doszło do niecodziennej sytuacji. Co przywłaszczyły sobie nastolatki?

Reklama

Na profilu gminy Rawicz na Facebooku pojawił się dziś (27.04.2023) wpis o dość nietypowej treści. Dotyczy tego, co zarejestrowała kamera monitorująca parking przy Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz.
 
"Kilka dni temu - za sprawą grupy nastolatek, których twarzy do momentu zgłoszenia na policję nie upublicznimy - przywłaszczony został słupek zabezpieczający miejsce prowadzenia prac remontowych i inne składowane tam materiały. Liczymy na to, że widoczny na zdjęciu sprawca zrehabilituje się i sam zgłosi się do nas, oddając to, co zabrał. Zdajemy sobie sprawę z niskiej szkodliwości czynu, ale niech to też będzie „lampka ostrzegawcza” dla wszystkich, którym przyjdzie do głowy niszczenie czegokolwiek w naszym i nie tylko naszym otoczeniu"- czytamy w komunikacie.
 
- Twarze zostały zamazane, ponieważ liczymy, że sprawca sam się zrehabilituje i uzna, że takie zachowania nie są warte takiego wstydu - dodaje burmistrz Grzegorz Kubik.
(fot. FB Gmina Rawicz)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE