Reklama

Można pobiec, jechać na rowerze, rolkach lub hulajnodze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Można pobiec, jechać na rowerze, rolkach lub hulajnodze - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza na XII edycję ,,Na Sportowo z Janem Pawłem II”.

Reklama

Impreza odbędzie się 30 kwietnia 2023r. Jak zwykle ma na celu uczczenie beatyfikacji papieża Polaka, popularyzację aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
 
Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie złożeniem kwiatów przez delegację i mieszkańców miasta, przed tablicą upamiętniającą beatyfikację polskiego papieża, znajdującą się na placu przy OKSiAL (godz. 13.30). Dalsza część imprezy odbywać się będzie na stadionie miejskim (w godz. 12.00 - 18.00).
 
- Dla uczestników tegorocznych zmagań, podobnie jak w latach ubiegłych przygotowaliśmy trasy piesze, rowerowe a dla dzieci jazdę na rolkach i hulajnodze. Co ciekawe, będą to trasy różnorodne, bo to każdy z uczestników sam zdecyduje gdzie będzie jego „start” i w jakiej dyscyplinie oraz czasie dany dystans pokona. Na mecie, która usytuowana będzie na stadionie miejskim na każdego startującego zawodnika czekał będzie pamiątkowy medal i poczęstunek. Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość wejścia na podium i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia - zachęcają organizatorzy.
 
Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane będą do 26 kwietnia pod numerami telefonu: 692-622-356 i 604-064-980, drogą elektroniczną na adres : orlikmg@wp.pl lub osobiście w hali widowiskowo - sportowej. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia.
 
Podczas „Na sportowo z Janem Pawłem II” na Stadionie Miejskim w Miejskiej Górce odbędzie się turniej piłki nożnej z udziałem młodziutkich piłkarzy (godz. 13.00 - 15.00). Czynna będzie również strefa zabaw dla dzieci i możliwość darmowego korzystania z urządzeń rekreacyjnych (zamki, zjeżdżalnia, itp.).
 
 
 
ZOBACZ TUTAJ, JAK PRZEBIEGŁO WYDARZENIE W MINIONYM ROKU.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE