Mundurowi na ślubowanie zaprosili rodziców

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW Zespole Szkół im. St. Mikołajczyka w Miejskiej Górce podczas uroczystości Święta Niepodległości odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszych roczników klas mundurowych.
reklama

Uczniowie pierwszych klas o profilach mundurowych, prawno-policyjnym, pożarnictwa i służby więziennej złożyli w czwartek, 10 listopada 2022r. ślubowanie na sztandar szkoły.

Wsród zaproszonych gości nie zabrakło rodziców "pierwszaków", obecni byli także przedstawiciele straży pożarnej, policji i służby więziennej. Podczas uroczystości najlepsi uczniowie poszczególnych profili mundurowych zostali wyróżnieni statuetkami.

Uhonorowano także uczennicę klasy IVb, Kamilę Paluszkiewicz, która już po raz trzeci uzyskała stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Po części oficjalnej przedstawiciele starszych klas mundurowych dali pokaz musztry, a na zakończenie odbyła się część artystyczna akademii.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo