Uczniowie pierwszych klas o profilach mundurowych, prawno-policyjnym, pożarnictwa i służby więziennej złożyli w czwartek, 10 listopada 2022r. ślubowanie na sztandar szkoły.
Wsród zaproszonych gości nie zabrakło rodziców "pierwszaków", obecni byli także przedstawiciele straży pożarnej, policji i służby więziennej. Podczas uroczystości najlepsi uczniowie poszczególnych profili mundurowych zostali wyróżnieni statuetkami.
Uhonorowano także uczennicę klasy IVb, Kamilę Paluszkiewicz, która już po raz trzeci uzyskała stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Po części oficjalnej przedstawiciele starszych klas mundurowych dali pokaz musztry, a na zakończenie odbyła się część artystyczna akademii.
Komentarze (0)