Reklama

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Bojanowie została przedstawiona radnym. Małgorzata Świątek zapewniła, że dobrze pokieruje szkołą

Opublikowano: śr, 30 mar 2022 16:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małgorzata Świątek - dotychczasowa nauczycielka Szkoły Podstawowej w Bojanowie zostanie nowym dyrektorem placówki. Wygrała konkurs na to stanowisko. Zastąpi Teresę Polc.

Pod koniec stycznia Maciej Dubiel, burmistrz Bojanowa ogłosił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie

Rok temu skończyła się kadencja dotychczasowej dyrektor podstawówki - Teresy Polc, ale - mimo wcześniejszych zapowiedzi - nie zdecydowała się ona odejść na emeryturę. Burmistrz Maciej Dubiel powierzył jej więc obowiązki na kolejnych 10 miesięcy. Czas ten upłynie w sierpniu, ale zgodnie z obowiązującymi przepisami już trzeba było rozpocząć procedurę konkursową.

Na konkurs wpłynęły trzy oferty. Ostatecznie komisja konkursowa, w skład której wchodzili między innymi przedstawiciele szkoły, kuratorium oświaty oraz urzędu miejskiego zarekomendowała do pełnienia tej funkcji Małgorzatę Świątek - jedną z nauczycielek placówki.

Gratulacje od burmistrza Bojanowa, przewodniczącego i urzędników

Burmistrz ten wybór zatwierdził, a podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Bojanowa, dyrektor Małgorzata Świątek, która funkcję obejmie we wrześniu - została przedstawiona radnym i oficjalnie powitana.

- Pani Małgorzata uczestniczyła w konkursie i go wygrała, z czego bardzo się cieszymy. Od 1 września będzie dyrektorem największej szkoły w naszej gminie. Życzę w imieniu swoim, urzędu i pracowników jednostek podległych samych sukcesów. Będziemy panią wspierać, jak tylko możemy. Oby praca na nowym stanowisku sprawiała pani jak najwięcej przyjemności. Powodzenia! - powiedział burmistrz Maciej Dubiel. 

Małgorzata Świątek: "Wierzę, że dobrze pokieruję szkołą"

Głos zabrała także nowa dyrektor.

- Wszystkie dobre słowa, które w ostatnim czasie otrzymuję, na pewno działają motywująco. Zdaję sobie sprawę z tego, że przede mną nowe i bardzo trudne wyzwanie, ale czując poparcie moich uczniów, rodziców i nauczycieli wierzę, że dobrze pokieruję szkołą w Bojanowie. Wierzę w dobrą współpracę z organem prowadzącym, co na pewno korzystnie wpłynie na funkcjonowanie szkoły - zaznaczyła z kolei Małgorzata Świątek.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy