Reklama

Burmistrz ogłosił konkursy na dyrektorów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Miśkowiak

Burmistrz ogłosił konkursy na dyrektorów - Zdjęcie główne

Na zdjęciu obecna dyrektor szkoły podstawowej Teresa Polc (z lewej) oraz przedszkola - Anna Busza-Noińska (z prawej) | foto Joanna Miśkowiak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kończą się angaże dyrektorów dwóch placówek oświatowych w Bojanowie. Burmistrz ogłosił konkursy.

Chodzi o stanowiska dyrektorów w Szkole Podstawowej w Bojanowie oraz miejscowym Przedszkolu im. Misia Uszatka. Jak wyjaśnia burmistrz Maciej Dubiel - obydwu dotychczasowym szefowym placówek obowiązki powierzono jedynie na 10 miesięcy - z zastrzeżeniem, że w międzyczasie zostaną ogłoszone konkursy na te stanowiska.

Zmiana z powodu rezygnacji

Jak wcześniej informowaliśmy, w sierpniu minionego roku kierowanie bojanowskim przedszkolem powierzono jednej z nauczycielek - Anna Busza-Noińskiej, gdyż wieloletnia dyrektor Agnieszka Sikora zrezygnowała z pełnionej funkcji, pozostając w placówce na stanowisku nauczycielem.

Wydłużona kadencja

Rok temu skończyła się także kadencja dyrektor podstawówki - Teresy Polc, ale - mimo wcześniejszych zapowiedzi - nie zdecydowała się jeszcze odejść na emeryturę. Burmistrz Maciej Dubiel powierzył jej więc obowiązki na kolejnych 10 miesięcy.

Zarządzenie burmistrza o konkursach ukazało się kilka dni temu. Na stronie internetowej gminy można znaleźć szczegółowe informacje na ten temat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy