Reklama

Nowe przejazdy - wykonane dobrze, czy źle? [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Nowe przejazdy - wykonane dobrze, czy źle? [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  Nowe przejazdy dla rowerzystów pojawiły się jakiś czas temu na osiedlu Westerplatte. Na co zwrócili uwagę mieszkańcy?

Oprócz nowych przejazdów dla rowerzystów i kontrpasów na przebudowanej ulicy Rolniczej, zmiany dla cyklistów wprowadzono również w innych miejscach. Na istniejącym dotychczas chodniku wzdłuż ulicy Boh. Westerplatte stworzono ścieżkę pieszo-rowerową. Natomiast, na ulicach: Kosynierów Gdyńskich i Kadeckiej zmieniono organizację ruchu - tam rowerzyści mogą jeżdzić także pod prąd. Czytaj więcej: Udogodnienia dla rowerzystów na os. Westerplatte

Do naszej redakcji dotarły sygnały, że oba przejazdy dla rowerzystów wzdłuż ul Boh. Westerplatte prowadzą w... krzaki, a w jednym przypadku - na trawniku na końcu pasa stoi znak. Wtedy Centrum Informacyjne Burmistrza przekazywało, że prace związane z dostosowaniem wspomnianych przejść nadal trwają.

- Zlecenie na wprowadzenie Stałej Organizacji Ruchu związanej z umożliwieniem jazdy rowerzystom po istniejącym chodniku na ul. Westerplatte, jest w trakcie realizacji. W najbliższych dniach przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów zostaną ostatecznie dostosowane do potrzeb rowerzystów - zgodnie z wymogami - komentował kilka tygodni temu przedstawiciel CIB.

 W ostatnich dniach spotkaliśmy się z zastępcą burmistrza Gminy Rawicz i zadaliśmy mu pytania o jakość nowych przejść i przejazdów dla rowerzystów. Zobacz materiał filmowy: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE