Reklama

OSP Sarnowa pogrążona w żałobie. Odszedł Henryk Zmuda, wieloletni prezes jednostki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum portalu)

OSP Sarnowa pogrążona w żałobie. Odszedł Henryk Zmuda, wieloletni prezes jednostki  - Zdjęcie główne

foto D. Bela (archiwum portalu)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Smutna wiadomość napłynęła w środę, 29 czerwca 2022r.. Odszedł druh Henryk Zmuda - wieloletni prezes OSP Sarnowa. Miał 91 lat.

Jak zauważają strażacy z Sarnowy, druh Henryk Zmuda był prezesem jednostki przez 35 lat, a także wieloletnim kierowcą w OSP.  O jego zaangażowaniu w strażacką służbę niech siadczy fakt, że do 73. roku życia brał udział w akcjach ratunkowych. 

Był bardzo pracowity. Wszystko, co się działo w straży, nie mogło się odbywać bez niego. Brał aktywny udział w rozbudowie remizy, czynnie angażował się w życie jednostki.

Powiedzieć, że był wspaniałym człowiekiem to tak, jakby nic nie powiedzieć. Szczery, prawdziwy, zawsze pogodny i uśmiechnięty, koleżeński, nigdy nie odmawiający pomocy - wspomina jeden z druhów z Sarnowy. 

Strażacy-ochotnicy w mediach społecznościowych zamieścili wpis o odejściu Henryka Zmudy. 

Druhu prezesie dziękujemy Ci za wszystko co dla nas zrobiłeś, czego nas nauczyłeś a teraz pełnij wieczną służbę i czuwaj nad nami - czytamy we wpisie.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę (2 lipca) o godz. 10.30 w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Sarnowie. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.  


Fot. KP PSP Rawicz/OSP Sarnowa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE