Pamiętali o Święcie Flagi
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Joanna Miśkowiak
Autor: zdjęcia nadesłane przez S. Skrzypczak
reklama
WiadomościSpołeczność Zespołu Szkół w Dłoni pamięta o każdym wydarzeniu ważnym dla Polski, a także dla regionu. Tak było i tym razem
reklama
W piątek, 28 kwietnia 2023 roku tuż przed tzw. majówką uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Zespołu Szkół w Dłoni ubrali się w stroje w barwach narodowych i utworzyli tzw. żywą flagę.
Przypomnieli tym samym o przypadającym dziś - 2 maja - Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - święcie wprowadzonym w 2004 roku, które ma na celu podkreślanie tego, że należy mieć szacunek do barw narodowych.
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)