Kwiaty, martwa natura, pejzaże, budyki, postacie osób, w tym afrykańska kobieta - to coś co w duszy grało rawickim artystom, którzy przenieśli to wszystko na płótno.
- Malowanie sprawia nam olbrzymią radość. Emerytura nie oznacza siedzenia w domu i użalania się nad sobą, co my cieszymy się, że możemy spełniac swoje marzenia i rozwijac pasję, w tym malarską - podkreśla jeden z artystów.
Wystawę można oglądać, z zachowaniem reżimu sanitarnego, do końca maja.
- Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Naprawdę jest co oglądać - podkreśla kustosz Muzeum Ziemi Jutrosińskiej Ireneusz Mikołajewski.
Komentarze (0)