Reklama

Poseł Rusiecki: Liczy się każdy głos

Opublikowano: śr, 8 lip 2020 08:35
Autor:

Poseł Rusiecki: Liczy się każdy głos - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wybory 2020. Poseł KO/PO Grzegorz Rusiecki wraz z lokalnymi przedstawicielami Platformy Obywatelskiej w Rawiczu odwiedzili dziś, m.in. Chojno, Pakosław, Sowy, Szkaradowo, Dubin i Jutrosin, promując kandydata KO/PO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

- Skupiamy swoją aktywność właśnie na wioskach. Nie wszyscy pamiętają, ale Platforma Obywatelska dużo zrobiła dla rolnictwa, m.in. zapoczątkowała fundusz sołecki, stworzyła fundusz klęsk żywiołowych. I dziś Rafał Trzaskowski zapowiada wyrównanie dopłat bezpośrednich i lepsze dochody dla rolników. Nie dzielimy Polski na miejską i wiejską. Działamy! Liczy się każdy głos - zapowiedział  w Chojnie Grzegorz Rusiecki.

Politycy rozdawali gazetki promujące prezydenta Warszawy i rozmawiali z mieszkańcami naszego powiatu. - Jesteśmy bardzo zmotywowani przed drugą turą. Walczymy o głosy oddane na kandydatów, którzy nie weszli do drugiej tury. Wiemy, że elektorat Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka - Kamysza czy Roberta Biedronia jest bliższy Rafałowi Trzaskowskiemu, stąd tak ważna jest mobilizacja tych wyborców, co pozwoli uzyskać dobry wynik w II turze – podkreśla Jacek Gwizdek, dodając, że w ostatnich dniach jeszcze bardziej skupiają się na pracy w mniejszych miejscowościach i na wioskach. - Tam mamy spory, ciągle niewykorzystany potencjał. Każde 100, czy 200 głosów będzie bardzo ważne. I my o te głosy w powiecie walczymy, bo to one w skali całego kraju mogą przeważyć szalę zwycięstwa na rzecz Rafała Trzaskowskiego - uważa Jacek Gwizdek.

Przede wszystkim też zachęcali do udziału w niedzielnych wyborach. - My tym bardziej motywujemy naszych mieszkańców, by poszli oddać swój głos, bo po raz drugi walczymy o samochód dla strażaków. Liczymy, że tym razem nam się to uda - podkreślali pakosławscy radni: Paweł Kląskała i Maciej Gniazdowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE