Potrącenie na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Potrącenie na pasach. Kobieta trafiła do szpitala - Zdjęcie główne
Autor: adobe stock

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościWczoraj, 30 października, około godz. 19.00 na ul. Wały Dabrowskiego w Rawiczu doszło do wypadku.
reklama

Kierowca jadący samochodem osobowym audi potrącił przechodzącą przez pasy 56-letnia kobietę, mieszkanke Rawicza. Kobieta doznała złamania żeber i ręki.

Jak informuje rawicka policja, sprawcy wypadku, 20-latkowi z gminy Pakosław zostało zatrzymane prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo